Mafia Olomouc 24.10.- 25.10.2009

Už bylo dost spořádaného života v rámci zákonů. Občas je prostě potřeba nějaká ta kriminální činnost. A proto se někteří z nás rozhodli, že do toho skočí rovnou po hlavě a využijí nabídky našich známých vlkobijců z Olomóce.

Účastníci z našich řad: Sindibád J, Kamzík, Hvězdář a překonvertovaná Štěně.

Bohužel jsme my z JBC moc pohromadě nebyli, tak to napíšu jen za sebe, ale jelikož to jsem Já, je to tak asi nejlepší.

Pátek:

Tak, tedy já vyrazil v 15:40 z Prahy, kde jsem měl se školou exkurzi, do Hradce Králové. Tady jsme se měli setkat a druhý den pokračovat na jedenáctou do Olomóce. Když jsem dorazil do Hradce tak jsem se vydal s MHD ke Štěněti na privát, což byl náš nocleh do sobotního rána. Nutno podotknout, že ač jsem byl v Hradci teprve podruhé, bez problému jsem si našel spoj na dané místo ( překvapuju fakt sám sebe jak se neomylně vyznám v jízdních řádech). Štěně, kterou považujeme všichni už za členku našeho střediska, mě vyzvedla na zastávce a šli jsme do bytu koukat na Macha a Šebestovou ( epizoda: Ukradené sluchátko, p.s. díky Jonatáne).Zanedlouho se k nám po jejich dlouhé a strastiplné cestě přidali Kamza s Hvězdářem, kteří jeli z JBC. Zde se vyznamenal Hvězdář, který už v HK byl několikrát, automaticky zabloudil ( vidíte ten kontrast?)

Sobota:

Ráno jsme se vydali na cestu tak kolem osmé, abychom to stihli už na jedenáctou do Olomóce. Dlouhá a ještě delší jízda v autě v kvádrech a s klobouky vyvolávala u některých řidičů značný obdiv. Nakonec jsme se dostali na místo určení i s předstihem a jatka mohla začít.

Rozřazeni ke svým kmotrům jsme sledovali dramatický příjezd Dona Herniniho, který nám naznačil, že jeho přízeň získá ten klan, jenž si v následujících hodinách vydělá nejvíce hanáckých doláčů (nejtvrdší měna v kraji). Rozešli jsme se tedy do svých základen. Základna klanu San Pietro (to byl ten nejlepší, do kterého jsem náhodou patřil) se nacházela v budově mateřské školky. Tady jsme měli alespoň chvíli času na to poznat se v klanu pomocí hry s kreslením erbů o sobě.

Náhle je to tady, zvoní mobil naší kontaktní osoby Médi a dozvídáme se první úkol – převést jakousi zásilku. Všichni se převlékli do pohodlnějšího (normálního) oblečení a vyrazili jsme na místo, kde jsme ji měli vyzvednout. Tahle celá akce proběhla bez problému, zásilku jsme vyzvedli a dovezli adresátovi. (Mimochodem 24 hodinová jízdenka na MHD v Olomouci stojí 20Kč). Celý den jsme pak řešili různé úkoly jako vybrat výpalné v baru, umožnit novinářce vyfotit primátora v choulostivé situaci s nějakou slečnou, a nebo vyzvednout zásilku drog. Drogy se poněkud zkomplikovali, jelikož to byla bouda nastražená policií, tím pádem unesli našeho šéfa týmu (Méďu). Ovšem jak už jsem psal byli jsme nejlepší klan takže, i když ji odzbrojili a zavřeli v jedné z kluboven (vězení), prostřílela se ven (rezervní zbraní z kabelky). Zanedlouho jsme se opět všichni potkali a šli jsme vyzvednout dort pro šéfa. Jakmile jsme ho vyzvedli, přesunuli jsme se na naši základnu. Dort byl príma, tak príma že se všichni z týmu, kromě Mě a Pavouka (my ho jíst odmítli), otrávili (herně). A zrovna když byli skoro všichni mrtví, dostali jsme pár úkolů: oddělat hlavního orga v autobuse a oddělat dva poldy v parku. No co se dalo dělat, vyrazil jsem Já s Pavoukem pracovat a ostatní se šli oživit. Do autobusu, kterým měl jet Bobr (jeden z hlavních organizátorů) jsme nastoupili o pár zastávek dřív než on a takticky jsme si v něm lehli pod sedačky, aby nás nebylo zvenku vidět. Akce se povedla. Nastoupil. Střelba. Berem prachy za zabití a vystupujem zrovna u parku, kudy se promenádujou poldové Helena a Igor. Schovali jsme se a čekali na jejich příchod. Pavouk střílí zpoza stromu: „Bang, Bang Igor!“ Jeden z nich je mrtev bohužel se vzápětí ozývá: „Bang, Bang Pavouk!“ No stane se. Já pak čestně „odbanguju“ Helenu do zad. Sebral jsem trofeje od policajtů a doprovodil Pavouka do nemocnice. U nemocnice jsme potkali zbytek týmu a šli na poslední úkol: Ukrást obraz z galerie. To se nám celkem povedlo, jelikož jsme tam přišli jako poslední. Ostatní týmy už byli skoro vystřílený a nám zbylo už jen oddělat jejich zbytky a naběhnout do galerie. Z šesti členů jsme se přes přestřelky dostaly pouze čtyři. Tam jsme se dohodli, že dovnitř vlítnem všichni najednou a brutálně to tam rozstřílíme. Rozkopli jsme dveře a tři vběhli dovnitř já jsem hrdinsky a nesobecky zůstal venku (co kdybych to náhodou vevnitř dostal). No a co čert nechtěl vevnitř umřeli jak strážci galerie, tak i zbytek mého týmu. Vešel jsem tedy dovnitř, už bez jakéhokoli odporu, s obtížemi našel náš obraz a mazal k Johnymu (práskač, překupník,…). Ten (byla to teda ona) se zmínil že mají nějakou cenu i ostatní obrazy, tak jsem se tam vrátil a vyčoroval je všecky (pak mě začali nazývat duchem galerie J).

Odchod na základnu, spánek.

Neděle:

Budíček. Nádherné ráno. Včerejší večerní úspěchy nás nabudili a my vyrazili odhodlaně pro informace k Johnymu ( a taky pro prachy za obrazy). U Johnyho jsme všichni umřeli zásluhou Špagetýniho klanu. Krása, všichni mrví jsme se odebrali do nemocnice. Ještě cestou nám přišla SMS od Mozku mafie že se s námi právě tihle Špageťáci střetnou v billiárovém souboji. Herna, kde nám při vstupu odebrali zbraně, byla nádherným místem pro náš triumf. Rozhodčí se dal uplácet jedna báseň a já do toho našim krásně kecal, tím pádem byla naše výhra jistá. Navíc jsem tam Já sám šoupnul dvě koule. Po tomhle úspěchu nás čekalo jen závěrečné setkání s Donem Herninim. Vyrazili jsme na základnu, zabalili a oblečeni do toho nejlepšího, vyrazili na střetnutí za město. Když se Don Hernini ukázal a řekl nám, že na nás dlabe, strhla se neuvěřitelná řež a skoro všichni zemřeli. Jedna kulka zasáhla i Dona, takže ani on z toho moc nezískal. Poté už jen vyhlášení. San Pietro (my) na druhém místě. Rozloučení. Posezení. Pojedení. Rozloučení. Odjezd.

+ přídavek co mě teda nakrklo:

- Nesejmul jsem Copánka což byla věc, po který sem toužil nejvíc.

- Vyhráli ty špagetí lamy (stejně jenom proto, že dostali medvěda narvanýho diamantama).

- Zjistil jsem že mě to v obleku s kloboukem sluší úplně nejvíc, ale normálně se v tom chodit skoro nedá.

Vytvořil Sindibád 08/11/2009 22:16

Dodatek od mnohem lepšího mafiána

Jiné stejně super zápisy od různý účastníků (mě a Hvězdáře nevyjímaje) můžete najít na stránce http://mafia.skauting.cz/ - stejně jako fotky a reakce. Bylo to opravdu super a můžete jen litovat a brečet, že jste tam nebyliLOL.

Za nejlepší klan Moriarty Kamza 11/11/2009 17:17