Přidej se k nám!

Nevíš jak? Tak nejdříve by ses měl domluvit se svými rodiči, jestli tě v tvém rozhodnutí stát se skautem podpoří. Můžeš je odkázat na sekci pro rodiče, kde se dozví pro ně potřebné informace a najdou tam i kontakty. Ostatně i ty si můžeš projít sekci pro rodiče a dozvědět se tak další informace. Pomocí telefonu nebo emailu tvoji rodiče kontaktují jednoho z našich vedoucích, se kterým se domluví co a jak. Pak ti určitě dají vědět, jak to dopadlo a se vším tě seznámí. Pokud by si měl nějaký dotaz, můžeš nám i ty samozřejmě klidně zavolat nebo napsat. Kontakty na nás jsou v jednotlivých kategoriích na informačních stránkách.

Zpět odkud jsem přišel